Житомирські горілка і морозиво стали переможцями на виставковій акції в Києві

Зовсім скоро Україна святкуватиме свій 20-річний ювілей. Хоча до дня народження країни ще тиждень, заходи приурочені до цього свята, вже відбуваються. Одним із таких стала загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна», відкриття якої пройшло 16 серпня у місті Києві в Національному комплексі «Експоцентр Україна».

Мета заходу − пропагувати здобутки вітчизняних товаровиробників, сприяти розширенню їх зовнішньоекономічних зв’язків, залученню іноземних інвестицій в економіку регіонів країни.

У відкритті виставки взяли участь голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук та голова обласної ради Йосип Запаловський.

Житомирщина представила одну з найбільших за обсягом експозицій – понад 200 кв. м. На виставці був запропонований асортимент 31 підприємства, які успішно працюють і в змозі продемонструвати конкурентоспроможну продукцію. Серед учасників − ТОВ «Фабрика Класум», ВАТ «Бердичівська фабрика одежі», ДП «Євроголд Індестріз Лтд», ВАТ «Прогрес», Довбиський фарфоровий завод, ТОВ «Сторсак Україна» а також 24 компанії харчової промисловості.

Читайте далі!

Коростенський мер-комуніст в черговий раз отримав орден від УПЦ МП

17 серпня владика Олександр, настоятель Городницького монастиря, нагородив міського голову Коростеня Володимира Москаленка, відомого члена КПУ, орденом Української Православної Церкви Московського Патріархату «Почаївської ікони Пресвятої Богородиці». Нагороду було вручено за заслуги перед УПЦ МП.

Читайте далі!

Влада Житомира здає громадський туалет під магазин продовольчих товарів

Наприкінці минулого тижня організатори кампанії "Шукаємо туалети" презентували мапу туалетів Житомира.

Одним з них є платний громадський туалет за адресою просп. Миру, 15, що знаходиться на балансі КП "Інспекція з благоустрою м. Житомира" (його адресу надала влада).


Організатори кампанії надіслали запит міському голові Житомира Володимиру Дебою на отримання копій документів із вказівкою витрат та прибутків від утримання цього туалету, але отримали відмову від його заступника, мотивовану тим, що КП "Інспекція з благоустрою м. Житомира" не є розпорядником бюджетних коштів, а відтак не є і розпорядником публічної інформації.

Читайте далі!

У Житомирі втопилося двоє хлопчиків семи і восьми років

Увечері, 16-го серпня до оперативно-рятувальної служби «101» надійшло повідомлення про трагедію, що сталася у Житомирі. Під час відпочинку на штучній водоймі, що розташована у мікрорайоні Смоківка, біля Київського шосе, втопилося два хлопчика семи та восьми років.


За словами місцевих жителів, за хлопцями якогось серйозного нагляду з боку батьків не було. Один зростав без батька, старші брати вирішували свої питання, мати вільний час більше присвячувала церкві.

Читайте далі

Наступного тижня Житомирщину відвідає Микола Азаров

Як розповів голова Житомирської ОДА Сергій Рижук 16 серпня на відкритті загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна», наступного тижня Житомирщину має відвідати прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Читайте далі!

Бердичівський мер може стати наступним політичним в'язнем?

Увага всієї України прикута до судового процесу над лідером політичної партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Це обговорюють на сторінках газет, в інтернеті і на базарі. Суть звинувачень незрозуміла майже нікому, цікаво лише одне – посадять чи не посадять.

ЗМІ сьогодні зосередились на розповіді про одне звинувачення – укладення газових угод з Росією. Про куплені автомобілі для медицини, вакцини, та інше поки що не згадується. Хоча невідомо ще скільки «в рукавах» у так званого судді «краплених» карт і придуманих «козирів».

Найбільш «продвинуті» коментатори цього судилища в інтернеті звертають увагу, що за укладення угод може бути політична відповідальність, економічна, але аж ніяк не кримінальна. Адже, слідуючи логіці замовників процесу, будь-який економічний прорахунок будь-якого керівника, внаслідок якого виникли збитки (або недоотримані прибутки) можна вважати кримінальним.

Візьмемо, наприклад, бердичівського міського голову:

Якби в 2002-2004 роках він не виступав за заборону індивідуального опалення усіма способами, а розпочав би так, як керівники деяких сусідніх міст, закриття комунальних котелень і перехід на індивідуальне опалення, то на сьогодні загальне споживання газу містом зменшилось би на 20%, в оселях завжди було тепло і гаряча вода (значно дешевші ніж комунальні), і не було б боргу близько 30 мільйонів гривень.

Читайте далі!

Антимонопольний комітет знову притягнув до відповідальності Новоград-Волинський водоканал

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України вдруге у цьому році оштрафувало КП Новоград-Волинської міської ради “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” на 7 тисяч гривень за зловживання монопольним становищем.

Читайте далі!

Из-за секретаря Киевсовета могут разогнать Житомирский горсовет

Житомирский губернатор пригрозил депутатам областного центра «вывесить их на столбах», если они не отдадут землю гипермаркету «Эпицентр».

В Житомире решено построить строительный гипермаркет «Эпицентр». Однако депутаты Житомирского горсовета уже дважды проявили «непонимание», что у реализации данного проекта есть высокие покровители. И пришлось губернатору области Сергею Рыжуку «на пальцах» объяснять депутатам, что с ними или без них, землю отдадут «Эпицентру», но при этом все несогласные попадут в некий «черный список», который развешают на столбах.

Решение о передаче «жирной» земли сети супермаркетов «Эпицентр», которое со второй попытки не смог принять Житомирский горсовет, может стать причиной прекращения полномочий местных депутатов. Губернатор области Сергей Рыжук лично выразил заинтересованность в решении вопроса, сказав, что с депутатами или без них, землю отдадут «Эпицентру», но при этом все несогласные попадут в некий «черный список», который развешают на столбах.

Читайте далее!