zhitomirmerkury (zhitomirmerkury) wrote,
zhitomirmerkury
zhitomirmerkury

Для учнів Житомира пролунав Перший дзвінок. Фото

Букетами барвистих жоржин та вогняних троянд, усмішками дівчаток з пишними білосніжними бантиками та хлопчиків в елегантних костюмчиках були наповнені подвір’я навчальних закладів Першого вересня ― школи, ліцеї та гімназії Житомира вітали своїх вихованців.


Не стала винятком і Житомирська міська гімназія № 3. В День знань у дворі закладу зібралися учні, батьки, вчителі, представники місцевої влади, громадських організацій. Першокласників, які стали головними героями свята, привітала директор навчального закладу Марія Дорожко й розповіла, що на початку цього навчального року за парти гімназії сяде понад 900 учнів, серед яких ― 80 першокласників. Від імені місцевої влади учнів привітала перший заступник голови Богунської районної ради Олена Слободянюк. Сюрпризом для першачків стали герої відомого радянського мультфільму Крокодил Гена та Чебурашка, які подарували учням-першокласникам символічний ключ від знань. А від одинадцятикласників найменші гімназисти отримали глиняний глечик з різноманітними травами на щастя та здоров’я і першу учнівську книгу ― Буквар.


Наприкінці урочистостей для усіх учнів пролунала мелодія Першого дзвоника ― для когось вперше, а для когось востаннє. За давньою українською традицією, молодят та новонароджених батьки щедро посипали збіжжям на гарну та щасливу долю. Мами першокласників теж посипали своїх діточок зерном, аби здоров’я та удача йшли з ними поруч протягом усього навчання у гімназії.


Дивіться фоторепортаж!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments