zhitomirmerkury (zhitomirmerkury) wrote,
zhitomirmerkury
zhitomirmerkury

20-а річниця Незалежності вустами житомирян

Редакція «Житомирського Меркурія» поцікавилася у пересічних жителів Житомира з якими почуттями, емоціями, думками та рефлексіями вони відзначають 20-річчя незалежності України.Станіслав, 55 років, працює в Німеччині.


― Дуже хотілося б, щоб Україна була дійсно незалежною. Вважаю, що зараз вона не є такою.


Я патріот України і пишаюся, що є її громадянином. Скажу вам відверто, ми трохи нерозумні, що не забрали владу в цієї посткомуністичної банди. Це наша найбільша помилка.


Раніше жилося краще. Зараз люди мучаться.


Україна може втратити незалежність. Люди не розуміють, що існує така загроза, перша причина якій ― пасивність населення. Треба згуртуватися навколо національної ідеї, бо це ― найголовніше. Треба бути патріотами. Це і є перший крок до поліпшення життя.


Хотілося б, щоб владу взяли розумні голови і щось зробили для держави та для народу, а люди віддячать сторицею, якщо будуть знати, що хтось піклується про державу і про них. Треба, щоб молодь вірила в майбутнє, щоб у неї була перспектива вірити. А перспектива є, тільки треба боротися і триматися, як ця комуністична банда тримається купи, так і нам треба триматися своєю купою.Читайте далі!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments