zhitomirmerkury (zhitomirmerkury) wrote,
zhitomirmerkury
zhitomirmerkury

Житомирщина презентуватиме свій інвестиційний потенціал на міжнародному рівні

14 вересня 2011 року об 11.00 годині у приміщенні Дипломатичної Академії України при Міністерстві закордонних справ України (м. Київ-25, вул. Велика Житомирська, 2) відбудеться презентація інвестиційного потенціалу Житомирської області «Житомирщина інвестиційна».


Даній захід проводитиметься вперше в історії МЗС України, за ініціативи керівництва Житомирської області та безпосередньої підтримки Міністра.


У ньому братимуть участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних організацій, регіональні партнери з інших країн, представники 80 найпотужніших вітчизняних та іноземних компаній, більше 20 банківських та фінансових установ, а також інших підприємств і організацій, які вже працюють або мають намір працювати на теренах Житомирського регіону та засобів масової інформації. Нотою Міністерства закордонних справ України запрошено 53 посольства іноземних країн, акредитованих в Україні. Запрошені на презентацію керівники усіх регіонів України.Читати далі
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments