zhitomirmerkury (zhitomirmerkury) wrote,
zhitomirmerkury
zhitomirmerkury

Бердичівський мер може стати наступним політичним в'язнем?

Увага всієї України прикута до судового процесу над лідером політичної партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Це обговорюють на сторінках газет, в інтернеті і на базарі. Суть звинувачень незрозуміла майже нікому, цікаво лише одне – посадять чи не посадять.

ЗМІ сьогодні зосередились на розповіді про одне звинувачення – укладення газових угод з Росією. Про куплені автомобілі для медицини, вакцини, та інше поки що не згадується. Хоча невідомо ще скільки «в рукавах» у так званого судді «краплених» карт і придуманих «козирів».

Найбільш «продвинуті» коментатори цього судилища в інтернеті звертають увагу, що за укладення угод може бути політична відповідальність, економічна, але аж ніяк не кримінальна. Адже, слідуючи логіці замовників процесу, будь-який економічний прорахунок будь-якого керівника, внаслідок якого виникли збитки (або недоотримані прибутки) можна вважати кримінальним.

Візьмемо, наприклад, бердичівського міського голову:

Якби в 2002-2004 роках він не виступав за заборону індивідуального опалення усіма способами, а розпочав би так, як керівники деяких сусідніх міст, закриття комунальних котелень і перехід на індивідуальне опалення, то на сьогодні загальне споживання газу містом зменшилось би на 20%, в оселях завжди було тепло і гаряча вода (значно дешевші ніж комунальні), і не було б боргу близько 30 мільйонів гривень.

Читайте далі!
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments